Inline trasy Brno

Už i Brno pohltila horečka kolečkových bruslí, a i v tomto terénně členitém městě se najdou krásné stezky, kde si můžete parádně zabruslit. V okolí řek Svitavy i Svratky se najde spousta míst, kde během minulých let přibyl krásně hladký asfalt. Přidejte se také k nadšencům Inline bruslení. Stačí pořídit bruslechráničehelmu a můžete vyrazit zdolávat nové kilometry.

Nejoblíbenější Inline trasy Brno:

Inline trasa Brno Vídeňská - Modřice

Fitness brusle na brněnské Inline trasyJedná se o jednu z nejoblíbenějších Inline tras. V krásném údolí okolo řeky Svratky se můžete nádherně vysportovat na osm kilometrů dlouhé stezce pro bruslaře i cyklisty. Tady si příjdou na své jak zkušení jezdci, tak i čerství začátečníci. Povrch je zde krásně upravený a jemný asfalt ocení především uživatelé fitness bruslí.  

Vzhledem k tomu, že je tato cyklostezka hned několikrát křížena dopravní komunikací, doporučujeme hlavně začátečníkům, aby měli v naprostém pořádku brzdy. Zjištění tohoto nedostatku až na nějaké křižovatce, by nemuselo dopadnout nejlépe.

Inline trasa Obřany - Bílovice

Dětské brusle - ideální pro Inline trasy v BrněPřímo od zastávky Babická, což je konečná linky 4, můžete na osmi kolečkách vyrazit po jedné z nejkrásnějších cyklostezek až do Bílovic. Pojedete podél řeky Svitavy v mírně členitém terénu. Délka této projížďky bude 4 km. Tato přehledná stezka je báječná i pro malé bruslaře, vzhledem ke své délce je zcela ideální pro rodinné vyjížďky. 

Inline trasa Mariánským údolím

Hledáte stezku, kde  se nebudete muset vyhýbat davům sportovců, kteří se přišli relaxovat stejně jako vy? Pak je pro vás právě trasa vedoucí přes Mariánské údolí jako dělaná.

Nordic skating BrusleČekají tu na vás příjemné tři kilometry s mírně porušeným typem povrchu, ale jako správní inlajnisté to jistě zvládnete. Zejména pak jedince, kteří preferují terénnější druhy jízdy a nemají kde vyzkoušet své Nordic skating brusle.  

Hned byste vyrazili, ale nemáte na čem? Vyberte si z naší nabídky bruslí. Najdete u nás, brusle pro pánypro dámy. Stačí si vybrat a můžete poznávat okolí Brna zase z jiné perspektivy.

Nakupujte výhodně

  • Zajištění svozu nevyhovujíciho zboží od zákazníka.
  • Garance vrácení peněz
  • Poštovné za 90,-Kč PPL
  • Nákup nad 2000,- poštovné zdarma

Čtěte v magazínu

Rychlý kontakt


Kamenný obchod - adresa pro zaslání reklamací, nevhodného zboží.
Pražská 15
535 01 Přelouč

Mobil:

+420 602 881 389

E-mail: obchod@jp-sport.cz


© 2021, JP-SPORT.CZ SPORTOVNÍ POTŘEBY – všechna práva vyhrazena

Jak nakupovat | Záruka a reklamace | Obchodní podmínky | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky

Chytré sportovní sázení | Sportovní potřeby