Úvod Magazín Freestyle koloběžky: jak vybrat takovou, aby vám seděla

Freestyle koloběžky: jak vybrat takovou, aby vám seděla

Freestyle koloběžky: jak vybrat takovou, aby vám seděla

Na koloběžce se vyřádí nejen děti, ale i dospělí. Představují perfektní zábavu a způsob, jak trávit svůj volný čas. Pokud se na koloběžce projedete jednou za čas místo procházky, bude vám stačit levnější rekreační koloběžka. V případě, že chcete na koloběžce provádět nejrůznější triky a skákat na ní, bude mnohem více zatěžována a musí toho hodně vydržet. Přesně pro tyto účely slouží freestyle koloběžky.

Co sledovat při výběru freestyle koloběžky:

  • Věk uživatele a úroveň jízdy - jinou koloběžku bude chtít pokročilý freestylista a jiná koloběžka bude stačit osmiletému dítěti. Od toho se samozřejmě odvíjí i míra investice.
  • Maximální nosnost koloběžky - koloběžky s vyšší nosností déle vydrží. Musíte si ale uvědomit, že při skocích a dopadech je zatížení koloběžky dvakrát až třikrát vyšší.

Koloběžky pro začátečníky

Dětem, které s freestylovou koloběžkou ještě nemají zkušenosti, a ani pořádně nevíte, jestli se tomuto sportu budou věnovat, postačí levnější koloběžky. Většinou jsou vyrobené z leteckého hliníku, jsou tudíž lehké a ovladatelné. Maximální zatížení těchto koloběžek se pohybuje kolem 100 kg. Koloběžka pro začátečníky je vhodnější spíše pro jízdu, která kopíruje povrch překážek a pro nacvičování základních triků.

Pokud už teď víte, že se vaše dítě pro freestyle nadchne, neváhejte mu rovnou koupit koloběžku pro pokročilé. Vydrží mu mnohem déle, vyplatí se proto investovat.

Koloběžku pravidelně kontrolujte a utahujte šroubky, aby byla při jízdě i provádění triků zajištěna bezpečnost.

Freestyle koloběžka pro začátečníky Razor PRO X Scooter Freestyle koloběžka pro začátečníky Razor PRO X Scooter >> Freestyle koloběžka Razor PRO X ScooterFreestyle koloběžka Razor PRO X Scooter >> 

Koloběžky pro středně pokročilé a pokročilé

Pokud už ovládáte základní triky na koloběžce a chcete se více věnovat tzv. scooteringu, doporučujeme pořídit si kvalitnější freestylovou koloběžku pro středně pokročilépokročilé. Taková koloběžka má kvalitnější hliníkové díly, pevnější desku a řidítka, bezzávitové uchycení přední vidlice a kolečka s kovovými středy a kvalitními ložisky, které mnohem déle vydrží. Zpravidla mají kolečka i větší průměr, a díky tomu je jízda rychlejší a přejíždění překážek snazší. Na freestylové koloběžce pro pokročilé zvládnete nejen obtížnější triky, ale také jízdu vodou, náročnějším terénem i smykování.

Freestyle koloběžka Bestial Wolf Booster B8 Freestyle koloběžka Bestial Wolf Booster B8 pro středně pokročilé >> Freestyle koloběžka Grit Tremor Grom 2015 Freestyle koloběžka Grit Tremor Grom 2015 >>

Pomůžeme vám s výběrem freestylové koloběžky, kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Nakupujte výhodně

  • Zajištění svozu nevyhovujíciho zboží od zákazníka.
  • Garance vrácení peněz
  • Poštovné za 90,-Kč PPL
  • Nákup nad 2000,- poštovné zdarma

Čtěte v magazínu

Rychlý kontakt


Kamenný obchod - adresa pro zaslání reklamací, nevhodného zboží.
Pražská 15
535 01 Přelouč

Mobil:

+420 602 881 389

E-mail: obchod@jp-sport.cz


© 2022, JP-SPORT.CZ SPORTOVNÍ POTŘEBY – všechna práva vyhrazena

Jak nakupovat | Záruka a reklamace | Obchodní podmínky | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Přeskočit na začátek stránky

Chytré sportovní sázení | Sportovní potřeby